İzmir Adnan Menderes Havalimanı Taksi Hesaplama - Haritadan Taksi Hesapla

İzmir Adnan Menderes Havalimanından taksi ücretini nasıl hesaplıyoruz?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan şehir merkezine taksi fiyatı hakkında tahmin yapmak için İzmir'in mevcut 2020 taksi tarifesini kullanıyoruz. Tüm detayları aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Açılış Km Başı Ücret Minimum Toplam
4.2 TL 4.3 TL 10 TL

Son Aramalar

Web sitemizde yapılan son İzmir Adnan Menderes Havalimanı taksi hesaplama aramalarını aşağıda bulabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı - Bornova Tahmini Taksi Ücreti 14.2 € / 16.1 $ / 178 TL -- 11/22/2021 5:50:36 AM
İzmir Adnan Menderes Havalimanı - Kadifekale Vergi Dairesi Tahmini Taksi Ücreti 8.20 € / 9.71 $ / 67.9 TL -- 8/6/2020 7:32:14 PM

1. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan Taksi Hesaplama İçin Yol Tarifi Alma

İzmir'de bitiş adresini girdikten sonra, sistemimiz taksi yolculuğu için mümkün olan en iyi mesafeyi hesaplar. İzmir'de rotanızı oluşturmak için Mapbox'taki en yeni haritaları kullanıyoruz. İzmir'de tahmini taksi ücretini hesaplayabilir, İzmir'de taksiye binmeden önce İzmir Taksi Ücreti Hesaplayıcı ile ne kadar para ödeyeceğinizi öğrenerek İzmir'de taksi dolandırıcılığından korunabilirsiniz.

2. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan Taksi Ücretinin Hesaplanması

Mapbox'tan alınan veriler İzmir içindeki taksi ücretinin hesaplanmasında kullanılmaktadır. Sistemimiz tahmini maliyeti hesaplar ve canlı $ / TL ve € / TL oranlarını kullanarak $ ve € 'ya dönüştürür. İzmir'de taksi ücretini hesaplamanız gerektiğinde, sonucu görmek için uygulamamızı kullanabilirsiniz.